Alte Apotheke Hotel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele Alte Apotheke Hotel Bad Essen geeft snelle toegang tot de Sauriersporen in Barkhausen, gelegen op loopafstand van 5 minuten. Dit hotel ligt op 2 km afstand van het Kasteel Hunnefeld en beschikt over 7 kamers met een uizicht op de stad.

    Het Schloss Ippenburg bevindt zich op een paar stappen verwijderd van het hotel, teven is er een busstation, Oberschule, op loopafstand van nog geen 5 minuten. Net buiten de Sole-Arena is Alte Apotheke op op 4 km afstand van de Grosssteingrab Krevinghausen. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Peter-Rickmers-Wiese, gelegen op 350 meter afstand. Kinder-Seilbahn kabelbaanstation ligt op 5 minuten lopen.

    Tot de voorzieningen op de kamers behoren een flatscreen TV met satellietzenders, evenals een minibar. Een apart toilet en een douche zijn in de badkamers. Gasten kunnen gebruikmaken van een inloopdouche en een apart toilet samen met een haardroger en badjassen die te vinden zijn in de privébadkamers.

    In de onmiddellijke nabijheid van Alte Apotheke Hotel serveert Kaffeemuhle Bad Essen Duitse maaltijden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Alte Apotheke Hotel Bad Essen

    Tot de voorzieningen op de kamers behoren een flatscreen TV met satellietzenders, evenals een minibar. Een apart toilet en een douche zijn in de badkamers. Gasten kunnen gebruikmaken van een inloopdouche en een apart toilet samen met een haardroger en badjassen die te vinden zijn in de privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alte Apotheke Hotel Bad Essen Macro Details foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Bedden foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Andere info foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Kamer foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Wastafels foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Faciliteiten foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Faciliteiten foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alte Apotheke Hotel Bad Essen Badkamer foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Kamer foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Restaurant foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Kamer foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Gymzaal foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Kamer foto
    Suite

    Grootte: 55 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alte Apotheke Hotel Bad Essen Andere info foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Andere info foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Keuken foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Macro Details foto
    Kleine Double Kamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Alte Apotheke Hotel Bad Essen Kamer foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Kamer foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Bedden foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Bedden foto
    Deluxe Kamer

    Grootte: 12 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Alte Apotheke Hotel Bad Essen Andere info foto Alte Apotheke Hotel Bad Essen Kamer foto
    Superior Double Kamer

    Grootte: 25 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Alte Apotheke Hotel Bad Essen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Internationale Luchthaven Münster Osnabrück
    59.7 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Wochenmarkt Bad Essen
    100 m
    St.-Nikolai-Kirche
    100 m
    Pfarramt Barh.-Rabber Nikolai-Kindergarten Bad Essen
    200 m
    Saurierspuren in Barkhausen
    350 m
    Himmelsterrasse
    400 m
    Begegnungen
    450 m
    Der Kreislauf des Lebens
    450 m
    Hohler Baum
    500 m
    Sankt Marien Bad Essen
    650 m

    Gastbeoordelingen van Alte Apotheke Hotel Bad Essen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Zijn de faciliteiten van Alte Apotheke Hotel geschikt voor mensen met een handicap?
      Alte Apotheke Hotel is toegewijd aan het bieden van een comfortabel verblijf voor gasten met speciale behoeften, en biedt kamers met faciliteiten voor gehandicapten en badkamers voor gehandicapten voor hun gemak aan.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alte Apotheke Hotel Bad Essen